مصرف کنندگان

این حق مشتری است که بتواند محصول مورد علاقه اش را در هر زمان و نقطه ای به آسان ترین وجه ممکن انتخاب نموده و با بالاترین امنیت ممکن خرید نماید.
با علم بر این موضوع و بر اساس فرهنگ کاری مبنی بر احترام حداکثری به مشتری، فروشگاه آنلاین د پرفیوم هاوس ایران کلیه محصولات موجود در انبار را به صورت آنلاین نیز عرضه می نماید. امنیت خرید شما و کیفیت خدمات ارائه شده در فروشگاه آنلاین توسط مجموعه د پرفیوم هاوس ایران تضمین و توسط واحد بازرسی شرکت اکسیر حکیم ارس ممیز می شود.
اشاره به موارد ذیل در رابطه با فروشگاه آنلاین د پرفیوم هاوس مفید می باشد:
-    کلیه پرداخت های اینترنتی در این فروشگاه با استفاده از سیستم جامع پرداخت الکترونیک شاپرک و با حداکثر امنیت ممکن سیستم مذکور انجام می شود.
-    کلیه محصولات خریداری داده شده از فروشگاه آنلاین در یک روز کاری (و یا حداکثر دو روز تقویمی) آماده ارسال می گردند. حسب تجربه انتظار می رود محصول خریداری شده در پنج روز کاری به دست خریدار محترم برسد.
-    بعد از انجام پرداخت پیغامی مبنی بر خرید انجام شده به خریدار ارسال می گردد و راهنمایی های لازم در این خصوص داده می شود. جهت اطمینان از این موضوع لطفا از درج صحیح شماره موبایل خود اطمینان حاصل فرمایید.
-    در صورت مشاهده هرگونه مشکل در رابطه با محصول خریداری شده در هر مرحله ای لطفا با استفاده از لینک پیگیری خرید با ما تماس بگیرید.
-    لطفا با ریتینگ خرید و نظر دهی در رابطه با خرید انجام شده ما را در خصوص کیفیت کالا و خدمات یاری کنید.