ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)

با توجه به اهمیت اخلاقی و حرفه ای موضوع ایمنی، بهداشت و محیط زیست، مجموعه د پرفیوم هاوس خود را متعهد به اجرای کامل اصول، ضوابط و دستورالعمل های بهداشت حرفه ای و بهداشت محیط می داند. این مجموعه با استراتژی "عاری از خطر" همواره بر سلامت کامل محصولات، محیط کار و فعالیت مجموعه تاکید داشته است. مدیریت و کلیه کارکنان این مجموعه عمیقا باور دارند که فعالیت عاری از خطر نه تنها هیچ گونه منافاتی با ماهیت اقتصادی مجموعه ندارد بلکه باعث افزایش تعهد، بهره وری و سوددهی در بلند مدت می گردد. مجموعه د پرفیوم هاوس با افتخار اعلام می دارد که:
-    محصولات ارائه شده توسط این مجموعه از مطمئن ترین و معتبرترین منابع تهیه می گردند و کیفیت آنها با وسواس و به صورت فنی کنترل می گردند. بر این اساس، کلیه محصولات مجموعه د پرفیوم هاوس عاری از خطر برای مصرف کنندگان محترم می باشند. به این معنی که کلیه محصولات این مجموعه مورد تائید موسسات معتبر استاندارد کیفیت (GMPC، ISO و یا معادل آنها) و مراجع قانونی مربوطه (مثل نمایندگی وزارت بهداشت در منطقه آزاد ارس، دفتر بازرسی فنی منطقه آزاد ارس و ... ) می باشند.
-    محیط کاری مجموعه د پرفیوم هاوس محیطی کاملا امن و ایمن برای کلیه کارکنان و همکاران مجموعه بوده و عاری از خطرهای فیزیکی و روانی برای این عزیزان می باشد.
-    فعالیت های مجموعه د پرفیوم هاوس عاری از هرگونه خطر و عوارض برای محیط زیست می باشد.
-    فعالیت های مجموعه د پرفیوم هاوس همواره منطبق بر قانون و مطابق با ارزشهای اخلاقی می باشد. بر این اساس، فعالیت های این مجموعه عاری از هر گونه خطری برای سلامت فیزیکی و روانی جامعه می باشند.